Parní čističe

Parní vysavač Athena 8 Pro

Klikni pro zvětšení!

vodní vysavač s rotačním separátorem
parní čistič dvoukomorový
extraktor s aktivním vstřikováním

Max. celkový příkon: 3400 W
Bojler: 3000 W
Vysavač: 1200 W
PowerJet přistřikování vody nebo chemie: nastavitelná intenzita
Materiál bojleru: nerez ocel
Teplota páry v bojleru: 170 ºC
Maximální provozní tlak: 8 barů
Rozměry: 37 x 30 x 50 cm

Pro všeobecný úklid i pro čištění v průmyslu

Athena Pro boří hranice. Dokazuje, že profesionální přístroj nemusí mít podobu ocelové krabice na kolečkách. Se svými 8 bary a 3000-wattovým topením je povážlivou konkurencí pro leckterý průmyslový parní čistič, nacházející se mnohem výše na cenovém žebříčku!

Určení: I když si ji mohou pořídit i náročné domácnosti, Athena 8 Pro je určena především pro komerční a firemní využití: úklidové firmy, hotely, zdravotnická zařízení, velkokuchyně a restaurace, obchody, bazény a sportovní centra, provozy potravinářského průmyslu, myčky automobilů... Zdůrazňujeme přenosnost a ne příliš velké rozměry při bytelné konstrukci, vysokých výkonových parametrech a objemné téměř 6-litrové odpadní nádrži.

Multifunkčnost: Athena Pro disponuje samostatnou nádrží na vodu nebo chemický čisticí roztok a systémem jejich volitelného a plynule regulovatelného stříkání pro oplach nebo zvýšení účinnosti. Lze ji tedy použít jako parní čistič, samostatný vysavač, parní vysavač i extraktor pro mytí pevných ploch nebo hloubkové čištění koberců a čalounění. Dále je možno dodat aktivní klepací elektrokartáč. Elektronická řídicí jednotka reguluje příkony tak, aby se při souběžném spuštění celkový příkon vešel i pod běžné 16-ampérové jističe v obytných budovách!

Výjimečnost Atheny vedle výkonu a všestrannosti podtrhují i technické vychytávky. S výdejem páry je aktivováno průběžné dohřívání, takže bojler výborně drží tlak a teplotu a nejedná se tedy jen o jednorázová maxima po úvodním natlakování. Molekulární rotační separátor a dvouturbinový motor zaručují stabilně vysoký sací výkon a perfektní filtraci, díky čemuž není sací jednotka jen doplňkem k páře, ale plnohodnotným špičkovým vysavačem. Zásobní nádrž je jištěna proti přetečení tím, že při přelití nadbytečná voda steče přímo do odpadní nádrže. Údržbu Atheny Pro usnadňuje a životnost zvyšuje samočištění a expresní plnění bojleru: kromě propojení se zásobníkem má bojler též vrchní otvor s tlakovým ventilem a skrze něj lze hadičkovým nástavcem bojler dokonale vysát a vyčistit od usazeného vodního kalu, následně pak přímo naplnit i bez čerpání pumpou ze zásobníku.

Athena cap

Příslušenství:
Standardní: kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinaci funkcí. Volitelné: klepací turbokartáč s elektrickým pohonem, sací hadice, chromovaný teleskopický nástavec, koncovky pro suché i mokré vysávání, různé typy kartáčků.


Zpět do katalogu