Parní čističe


Parní čistič Diavolo / Diavolo WaterJet

Klikni pro zvětšení! Klikni pro zvětšení!

parní čistič dvoukomorový

Topný příkon bojleru: 3200 W
Objem
(bojler + rezerva):
5,6 (2,5 + 3,1) l
Materiál bojleru: nerez ocel
Doplňování bojleru: dvoukomorový systém
Teplota páry v bojleru: 174 ºC
Maximální provozní tlak: 9 barů
Regulace množství páry: na rukojeti
Ostřik horkou vodou: u varianty WaterJet
Rozměry: 48 x 31 x 28 cm
Hmotnost: 8,5 kg

Naše recenze: Stále na vrcholu

Diavolo je nejprověřenější a nejúspěšnější trvalkou v naší nabídce. Tímto výkonným, perfektně vyladěným a precizně zpracovaným modelem se výrobci podařila trefa do černého a vytýčil světu parních čističů cílovou metu. Diavolo zůstává neustále zdokonalovanou "vlajkovou lodí", i když je od něj odvozena celá řada dalších modelů.

Parní čističe Diavolo se dlouhodobě osvědčují při klasických úklidových činnostech v domácnostech, kancelářích a ubytovacích zařízeních (naprostým hitem je čištění spár v dlažbě!) i při specifických úlohách, jako je šetrné čištění omítek, reliéfů a sochařských děl při restaurátorské a stavební činnosti, údržba průduchů vzduchotechniky, čištění mechanických součástí strojů, odstraňování průmyslových lepidel. Díky bezkonkurenčnímu poměru velikost/výkon a díky minimálnímu odpadu oproti vodním tlakovým čističům jsou také vynikajícím řešením pro rozličné servisní zásahy u zákazníků.

Standardní příslušenství:
parní hadice, podlahová kartáčová hubice, ruční kartáčová hubice, nástavec na okna s 2 výměnnými stěrkami (užší a širší), parní tryska, kruhové plastové kartáčky (1x 38 mm, 1x 30 mm), 2x prodlužovací nástavec, škrabka, nálevka, utěrka, tlumicí polštářky

Diavolo Standard

Volitelné příslušenství:
prodloužená hadice 5 m, parní trysky s prodloužením, různé velikosti kartáčků plastových, mosazných, ocelových a s koňskou žíní, žehlička s třístupňovou regulací páry (ne pro typ WaterJet), zvlhčovač a aromatizér vzduchu, šatní kartáč, parní mop, vozík s dodatečnou 5l zásobní nádrží aj.

Diavolo Optional


Zpět do katalogu