Parní čističe


Parní vysavač Inox 6000

Klikni pro zvětšení!
Elektrické napětí: 230 V
Bojler: 3200 W
Vysavač: 1200 W
Objem bojleru: 2 l
Nádrž na vodu: 5 l
Nádrž na chemii: 5 l
Materiál bojleru: nerez ocel
Doplňování bojleru: průběžné automatické
Teplota páry v bojleru: 175 ºC
Tlak páry: 9 barů
Přistřik. chemie/vody: podle varianty
Rozměry: 44 x 46 x 70 cm
Hmotnost: 35 kg

Inox 6000 velikostí, určením i cenou vyplňuje prostor mezi menšími parními vodními vysavači a průmyslovými parními čističi s kontejnerovým vysavačem. Zjednodušeně se dá říci, že se jedná o silnou parní jednotku odvozenou z Diavola usazenou v bytelném, ale kompaktním celonerezovém korpusu a doplněnou výkonnějším a podstatně objemnějším vysavačem, než má jeho druhý menší "sourozenec" SV 3000, s nímž má společnou též možnost alternativní výbavy buď systémem přistřikování chemie, nebo horké vody.

Hlavním uplatněním Inox 6000 jsou úklidové a čisticí činnosti v prostředí, které klade vysoké nároky jak na hygienu, tak na objem práce a intenzitu nasazení, jako jsou hotely a ubytovny, obchody, zařízení zdravotnických a sociálních služeb, restaurace a další gastronomické provozy, fitness centra a bazény. Kromě toho je Inox 6000 naším hlavním tipem pro ruční mytí a čištění interiérů i exteriérů osobních a nákladních automobilů. Ruční automyčky často stojí před zásadní otázkou ekologické likvidace odpadních vod, což při parním čištění odpadá!

Velmi zajímavým řešením je adaptér, který na kombinovanou parní / sací hadici umožňuje nasazovat i pouze parní koncovky, čímž se podstatně rozšiřují aplikační možnosti. Pokud bychom tedy u Diavola postrádali vysávání a naopak jeho parní výkon i šikovné nástavce by chyběly u parních vodních vysavačů, to vše a navíc dostatečnou kapacitu odpadní nádrže přináší Inox 6000!

Standardní příslušenství:
Sada pro parní čištění s vysáváním.


Zpět do katalogu